panelarrow

Show Box

Nowinki technologiczne

cpd560

Cyfrowy rejestrator obrazu CPD560

Telewizja Przemysłowa, Monitoring (CCTV), Rejestracja i Kontrola Czasu Pracy (RCP) oraz Kontrola Dostępu stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku kiedy pewne obszary lub obiekty wymagają stałej kontroli i nadzoru, a na ich terenie bezpieczeństwo i życie ludzkie jest zagrożone. Poprzez zastosowanie nowoczesnych rejestratorów obrazu (DVR) telewizji przemysłowej, zwiększamy poziom bezpieczeństwa na obszarze chronionym poprzez zwiększenie skuteczności pracy służb odpowiedzialnych za realizację zadań ochrony. Telewizja Przemysłowa (CCTV), Rejestracja i Kontrola Czasu Pracy oraz Kontrola Dostepu realizują swoje podstawowe funkcje, jakimi są, monitoring i identyfikację rodzaju zdarzenia, wykrywanie osób, identyfikacja osób, identyfikacja pojazdów, detekcja ruchu, zapis materiałów audio i wideo oddają użytkownikowi szereg często wyselekcjonowanych informacji niezbędnych dla utrzymania wymaganego poziomu bezpieczeństwa obszarów, obiektów podlegających monitoringu i kontroli dostępu.

Monitoring obiektów daje nowy wymiar w dziedzinie zabezpieczeń: wykrycie intruza, przekazanie informacji w formie obrazu i dźwięku do odbiorcy sygnału, zapis tego zdarzenia, pełną identyfikację i archiwizację. Rejestracja i Kontrola Czasu Pracy (RCP) zapewniają monitoring pomieszczeń i kontrole pracowników oraz kontrole dostępu do obiektów w okreslionych godzinach i uniemożliwiają dostep osobą trzecim.
W ofercie sklepów znajdą Państwo nowoczesny System Telewizji Przemysłowej, System Kontroli i Rejestracji Czasu Pracy (RCP), cyfrowe rejestratory obrazu (DVR), kamery, Wideo Web Serwery CPN102, CPN103 firmy CPCam i AVTEC oraz kontrolery i czytniki kart ID/IC Firmy Tayama Polska. Karty rejestracji obrazu Adacs 10016CN, Hicap, Cyfrowy rejestrator obrazu CPD507, CPD505, CPD503, CPD501, AVC771, AVC772, AVC773, AVC773W.

Telewizja przemysłowa z CPD560

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. I producenci to doskonale rozumieją. Wszystkie rozwiązania firmy opierają się na wieloletnich badaniach i najnowszych technologiach. Cała gama produktów telewizji przemysłowej to doskonałe rozwiązanie w kwestii bezpieczeństwa miejsc publicznych, jak i prywatnych. Doskonałe kamery przemysłowe dojrzą każdy szczegół, nawet w najtrudniejszych warunkach. Jakość produktów to gwarancja wieloletniej pracy i idealnej jakości obrazu. Nowoczesne cyfrowe rejestratory obrazu to Twoje archiwum, z którego w prosty i wygodny sposób możesz wybrać odpowiednie nagrania.
Cyfrowy rejestrator obrazu CPD560 łatwa archiwizacja poprzez LAN 4 wejścia wideo BNC 3 krotnie dłuższy czas archiwizacji w porównaniu do kompresji JPEG/MJPEG/WAVELET funkcja TRIPLEX umożliwiająca jednoczesny podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, backup oraz operacje poprzez sieć LAN zabezpieczenie przed wirusami zapis z prędkością 100kl/s dla PAL

Telewizja przemysłowa stosowana wszędzie tam gdzie wymagane jest zastosowanie pewnie i stabilnie działającego urządzenia do zdalnego monitorowania i rejestracji. Własny system operacyjny i ustawienia przechowywane w nieulotnej pamięci zapewniają takie warunki pracy. Dlatego, wideoserwery, kamery przemysłowe i cyfrowe rejestratory obrazu montowane są praktycznie wszędzie w sklepach, aptekach, stacjach paliw, miejscach postojowych i składach materiałów budowlanych. Najwięcej urządzeń sprzedawanych jest do zdalnego monitorowania sieci sklepów, aptek itp. Ostatnio duże zainteresowanie tego typu urządzeniami widać w spółdzielniach mieszkaniowych, które wraz z dostawcami telewizji kablowej bądą lokalnymi dostawcami Internetu tworzą się małe systemy monitoringu chroniące miejsca parkingowe wokół budynków. Koszt wideoserwera i utrzymania jednego adresu IP w przeliczeniu nawet na kilkudziesięciu użytkowników jest mało znaczącym wydatkiem w miesięcznym budżecie.

Literatura: www.animatorzy.org.pl

Comments are closed.