panelarrow

Show Box

Nowinki technologiczne

Osłony na płyty d_skin

Osłony Protective Disc Skins® to rewolucyjny produkt, dzięki któremu chronisz swoje ulubione płyty CD i DVD przed zniszczeniem w wyniku zadrapań i pobrudzeń.
Chcesz posłuchać płyty swojego ulubionego wykonawcy, którą właśnie oddał Ci znajomy. Wkładasz CD do odtwarzacza i… cisza! Laser nie czyta płyty! Dlaczego? Wyjmujesz CD z odtwarzacza i wszystko jasne. Zadrapania i plamy brudu. Płyta jest do wyrzucenia…
Jeśli masz dość takich sytuacji, sięgnij po d_skin® Protective Disc Skins®. Tylko przy pomocy osłon możesz chronić swoje ulubione płyty CD i DVD lub ulubione gry komputerowe.
Stosując d_skin® Protective Disc Skins® możesz być pewny – Twoje filmy, gry, muzyka i dane są bezpieczne jak nigdy dotąd!

cdPłyty CD i DVD składają się z 5 funkcjonalnych warstw: etykiety, warstwy ochronnej, warstwy odbijającej światło lasera, warstwy, na której zapisywane są dane i przezroczystej warstwy poliwęglanów.
Osłona d_skin® Protective Disc Skins® funkcjonuje po założeniu na płytę jak dodatkowa warstwa ochronna, współgrająca z pozostałymi. Dlatego nie musisz zdejmować osłony, gdy chcesz odtworzyć płytę – przepuszcza ona laser, nie wpływając na jakość odtwarzanej muzyki, filmu czy gry komputerowej. Nie musisz również zdejmować osłony, żeby nagrać płytę.

Co więcej, używając d_skin® Protective Disc Skins® nie potrzebujesz także pudełek i papierowych lub tekturowych kopert do przetrzymywania płyt lub ich przewożenia. Osłona chroni płytę zawsze i wszędzie.

Jak postępować, żeby wszystko działało jak należy? W przypadku płyty nowej, jeszcze nieużywanej – po prostu nakładasz osłonę na odczytywaną przez laser powierzchnię płyty. Natomiast w przypadku płyt używanych – najpierw wyczyść odczytywaną przez laser powierzchnię płyty, a później nałóż d_skin® Protective Disc Skins®. Może się zdarzyć, że nałożysz osłonę, a płyta nie będzie czytana przez laser odtwarzacza. Oznacza to, że nie wyczyściłeś dokładnie płyty przed nałożeniem osłony. Zdejmij ją, wyczyść dokładnie płytę i załóż nową osłonę.

Osłonę należy nałożyć w następujący sposób: na stronę płyty odczytywaną przez laser nakładasz osłonę tak, by brzeg płyty zaczepił się na jednej lub dwóch uszczelkach obręczy osłony, a następnie dociskasz płytę pod obręcz osłony tak, żeby jej brzeg znalazł się pod wszystkimi uszczelkami obręczy osłony. To zagwarantuje ochronę każdej warstwy płyty CD lub DVD.

Pamiętaj, jeśli zauważysz na osłonie odciski palców lub inne zabrudzenia, wystarczy przetrzeć ją bawełnianą ściereczką ruchami po linii prostej od centrum powierzchni płyty do jej brzegu lub użyć specjalnego płynu do czyszczenia płyt. A gdy zauważysz na osłonie zadrapania, wymień ją na nową i płyta znów będzie w 100% bezpieczna.

  • DVD – chroń filmy, które uwielbiasz i oglądaj je tak często, jak tylko masz ochotę. Nie martw się – d_skin® Protective Disc Skins® chroni płytę, ale nie zmienia jakości odtwarzanego filmu.
  • WAŻNE DANE – masz niepowtarzalną szansę zapobiec utracie bezcennych oprogramowań lub ważnych plików. Osłona d_skin® Protective Disc Skins®, funkcjonuje jako dodatkowa warstwa płyty, a tym samym zabezpiecza Twoje dane niczym tarcza ochronna.
  • GRY KOMPUTEROWE – dzieci nie przywiązują wagi do faktu, że porysowana płyta przestanie działać; po prostu jej używają. Pomyśl więc za swoje dziecko i już dziś kup d_skin® Protective Disc Skins®.
  • MUZYKA – d_skin® Protective Disc Skins® chroni Twoje ulubione płyty nie tylko wtedy, gdy są odtwarzane, ale także wtedy, gdy zapomnisz włożyć je do pudełek.

Osłonę d_skin® Protective Disc Skins® możesz stosować na płytach CD, CD-R, DVD, Playstation®, Xbox® 360, Nintendo® Wii i innych grach komputerowych na płytach o standardowych rozmiarach.

Tradycyjne grzejniki odchodzą do lamusa. Zobacz schemat ogrzewania podłogowego – rozwiązania przyszłości!

Comments are closed.